Nabídka práce > Operátor CNC ve stabilní společnosti

Operátor CNC ve stabilní společnosti

Náplň práce

Jsi týmový hráč? Máš zkušenosti s prací na ohraňovacím lisu a máš rád čisté pracovní prostředí? Pak je tato nabídka přesně pro tebe. Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou automatických dveřních systémů, hledáme vhodné uchazeče na pozici OPERÁTOR CNC.

Náplň práce:
- zakládání materiálu do CNC stroje dle pokynů programátora
- kontrola parametrů dle technické dokumentace

Požadavky

- zkušenosti s prací na ohraňovacím lisu
- znalost výkresové dokumentace
- praxe ve výrobní společnosti (výhoda)
- manuální zručnost
- spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
- schopnost týmové práce
- odolnost vůči stresu

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: PLZEŇ - KOTEROV
- práci ve stabilní společnosti
- jednosměnný/dvousměnný provoz
- odpovídající platové ohodnocení
- 5 týdnů dovolené
- stravování a teplé nápoje zcela zdarma
- příjemný kolektiv
- smlouva na dobu určitou na 6 měsíců, poté doba neurčitá

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.com nebo nás navštivte na pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek