Nabídka práce > Vedoucí logistiky s NJ

Vedoucí logistiky s NJ

Náplň práce

- Kompletní zodpovědnost za řízení logistiky ve výrobní automotive společnosti
- Přímé vedení 5 vedoucích jednotlivých oddělení – příjem, expedice, intralogistika, obalový materiál a dispozice
- Nepřímé vedení 100 pracovníků logistiky
- Realizace odbytových dispozic pro zákazníky
- Koordinace a řízení zakázek, optimalizace toku materiálu a disponování předvýrobního materiálu pro sériovou výrobu
- Vedení oddělení dispozice a řízení zakázek pro sériovou výrobu včetně objednávání materiálu
- Vedení skladového hospodářství včetně příjmu zboží a expedice

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe na manažerské pozici v logistice min. 3 roky
- Dobrá znalost NJ nutností, AJ výhodou
- Znalost logistických procesů ve výrobní společnosti
- Zkušenosti z automotive výhodou
- Uživatelská znalost práce na PC
- Manažerské schopnosti a dovednosti
- Racionální, analytické myšlení, smysl pro detail
- Schopnost vedení lidí, dobré komunikativní schopnosti
- Časová flexibilita, aktivní přístup
- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- Práci v perspektivní stále rostoucí společnosti
- Uplatnění na zajímavé manažerské pozici
- Služební vůz i k soukromým účelům
- Platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a praxi
- Až 10% kvartální prémie
- Věrnostní benefit
- 13. plat
- 25 dnů dovolené
- Příspěvek na stravování
- Penzijní připojištění

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: NJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Tachovsko