Nabídka práce > Technolog (junior, senior)- OBJ1293

Technolog (junior, senior)- OBJ1293

Náplň práce

- zpracování technické dokumentace a návrhy změn
- zpracovávání norem
- údržba výrobního zařízení
- vedení pracovního kolektivu
- práce se záznamy, tvorba plánu
- hledání problémů, návrhy opatření
- spolupráce s ostatními odděleními společnosti
- reporting

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického směru
- znalost čtení technické dokumentace
- znalost normování práce
- znalost práce na PC (MS Office)
- ŘP sk. B
- znalost práce v AutoCAD a Inventor výhodou
- znalost cizího jazyka výhodou

Nabízíme

- práce ve stabilní firmě s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu
- 25 dní dovolené
- zaměstnanecké benefity (kantýna a automaty na pracovišti, příspěvky, telefonní tarify, připojištění…)
- možnost dalších školení a kurzů
- lokalita: oblast Litovel

Další informace

Prosím, pokud Vás pozice zaujala, pošlete mi Váš aktuální životopis, následně se s Vámi spojím a sdělím podrobnosti. Pokud nemáte zájem, informujte mne také, nechť Vás zbytečně neurguji o vyjádření. Případně můžeme nabídnout jiné pozice.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Znalost cizího jazyku výhodou
  • Plat: 20 000- 45 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 25 dní dovolené, zaměstnanecké benefity (kantýna a automaty na pracovišti, příspěvky, telefonní tarify, připojištění…), možnost dalších školení a kurzů
  • Místo pracoviště: Litovel