Nabídka práce > Softwarový inženýr - OBJ1990

Softwarový inženýr - OBJ1990

Náplň práce

- zajišťování podpory
- systémová analýza
- návrh a vývoj vlastních systémů pomocí aplikace Microsoft Visual Studio .Net (Vb.Net, C#) a serveru SQL
- vývoj software s VB.net C#
- spravování přiřazených aktivit, odhady projektů, stavová komunikaci a plány v rámci projektu
- uplatňování vývoje osvědčených postupů opakovaně použitelných zdrojových modulů

Požadavky

- znalost vývoje pomocí Visual Studio .Net a SQL – praxe nutná
- praxe s vývojem serveru SQL, tabulkami
- znalost kódování a nástrojů (TFS, GIT)
- komunikativní znalost AJ
- ochota ke služebním cestám

Nabízíme

- vývojovou pozici v silné společnosti
- výborné platové ohodnocení rostoucí na základě praxe a zkušeností
- 13. Plat
- Sick Days
- flexibilní pracovní dobu
- jazykové kurzy v rámci pracovní doby
- firemní stravování
- příspěvky (spoření, kafitérie)

Další informace

Požadujeme praxi na vývojové pozici se znalostí SQL, Visual Studio . Net. Uchazeč by měl být ochoten jezdit na služební cesty. Nabízíme Sick Days, flexibilní pracovní dobu Platové ohodnocení je od 75 000 – 85 000 Kč/měs. Místo výkonu práce je v oblasti Mělníka.
Žirafa.cz s.r.o.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: anglický jazyk
  • Plat: 75 - 85 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Mělník