Nabídka práce > Key Account Manažer - FMCG - OBJ2057

Key Account Manažer - FMCG - OBJ2057

Náplň práce

- spolupráce na přípravě forecast
- pravidelné storechecky
- příprava a projednávání obchodních podmínek
- plnění plánovaných výnosů dle měsíčních a ročních předpokladů
- plnění plánované marže dle měsíčních a ročních předpokladů.
- plánování a koordinace promočních aktivit v rámci podpory prodeje
- řízení rozpočtu na promoční aktivity
- koordinace optimálního zalistování existujících výrobků a zalistování novinek
- měsíční vyhodnocování a reportování obchodních výsledků
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- spolupráce s trade marketingem

Požadavky

- SŠ vzdělání (ekonomického nebo obchodního zaměření)
- středně pokročilou znalost AJ příp. NJ
- praxi na pozici v obchodním oddělení min. 5 let
- ŘP. sk. B
- analytické myšlení, obchodního ducha, tah na branku, zodpovědnost
- samostatnost a chuť pracovat v menším rodinném kolektivu

Nabízíme

- dobré platové ohodnocení
- možnost Home Office
- zaměstnání na HPP
- zázemí stabilní společnosti

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: anglický jazyk
  • Plat: 60 - 80 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 5