Nabídka práce > Frézař, seřizovač na CNC- OBJ413

Frézař, seřizovač na CNC- OBJ413

Náplň práce

- obsluha CNC strojů
- znalost systému CNC frézování dle dodaných dat /2D, 3D/
- vrtání, řezání závitů, občasné programování ve 2D
- zakázková výroba, co kus - to originál

Požadavky

- vyučení v technickém oboru
- min. 2 roky odborné praxe v oboru frézování
- znalost řídícího systému Heidenhain výhodou
- 12ti hodinové směny

Nabízíme

- nástup IHNED
- moderně vybavené zázemí mezinárodní stabilní společnosti
- možnost kariérního a odborného růstu
- zvláštní příplatky
- příspěvek na stravování
- příspěvek na telefon
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na sportovní aktivity
- roční bonus za splnění pracovního fondu
- odměny při pracovních a životních jubileích
- pracoviště okr. Ústí nad Orlicí, kraj Pardubický

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: ne
  • Plat: 23.000 - 30.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: zázemí stabilní mezinárodní společnosti, možnost kariérního růstu, příspěvek na stravování, telefon, penzijní pojištění, sportovní aktivity, roční bonus za splnění pracovního fondu, odměny při pracovních a životních jubileí,
  • Místo pracoviště: Ústí nad Orlicí, Pardubice, Svitavy, Chrudim