Nabídka práce > Reklamační technik – OBJ2051

Reklamační technik – OBJ2051

Náplň práce

- zodpovědnost za reklamační řízení výrobků svěřené výrobkové skupiny
- evidenci reklamovaných výrobků i průběhu reklamačního řízení
- provádění vizuální kontroly reklamovaných výrobků
- provádění funkčních zkoušek vadných výrobků, provádění detailní analýzy příčin závady
- stanovení technologické nebo součástkové příčiny vadné funkce výrobku
- zpracování výsledků analýz a reklamačního řízení
- komunikaci se zákazníkem i ostatními odbornými útvary

Požadavky

- min. SŠ vzdělání v oboru elektro
- praxi na obdobné pozici, například pozice debugger, analytik vratek
- orientace v technické dokumentaci, abyste si uměl/a sestavit elektrický obvod na testování
- vyhlášku 50, § 6
- uživatelskou znalost MS Office – Word, Excel, Acces
- ŘP sk. B
- nutná komunikativní znalost AJ

Nabízíme

- zázemí a know –how mezinárodní skupiny
- přístup k nejnovějším technologiím
- příležitost pro rozvoj a kariérový růst
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění – dle délky zaměstnání ve firmě - maximální částka 1.400,- Kč/ měsíc (po 1.roce zaměstnání)
- dopravné 1-2 Kč/km cesta do práce (v hotovosti do výplaty)
- příspěvek na brýle nebo kontaktní čočky (1000,-/2 roky)
- příspěvek na závodní stravování (závodní restaurace ve firmě)
- pracovní doba pružná - 37,5 hodin / týdenní pracovní úvazek
- CIM program (program zlepšovatelského hnutí, možnost získání odměny za zlepšovatelský návrh)
- roční bonusy
- příspěvek na rekreaci pro děti ve výši 2.000,- Kč na jedno dítě a rok

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese, Kvalita a kontrola jakosti, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk
  • Plat: 25 000 - 40 000Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na rekreaci pro děti, příspěvek na brýle nebo kontaktní čočky,příspěvek na závodní stravování
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Nový Jičín