Nabídka práce > EXCEL, VBA vývojář OBJ767

EXCEL, VBA vývojář OBJ767

Náplň práce

- vývoj nových SW nástrojů pro technické oddělení
- vytváření programů a aplikací v MS Excel, CAD
- práce s databázemi
- podpora již vytvořených aplikací
- poskytování školení uživatelům aplikací
- tvorba návodů a technické dokumentace

Požadavky

- znalost VBA nebo jiného programovacího jazyka, např. Visual Basic, C#, …
- zkušenosti s tvorbou maker
- znalost práce s databázemi a jazyku SQL
- komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

- zajímavou práci s možností profesního a odborného růstu
- pružná pracovní doba
- možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti
- moderní pracovní prostředí, mladý dynamický kolektiv
- systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
- 25 dní dovolené, příspěvek na dopravu
- další bonusy (firemní stravování, cafeterii)
- lokalita: oblast Plzeň

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk
  • Plat: 30.000 - 50.000Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň