Nabídka práce > Software Engineer - vývojář – OBJ1990

Software Engineer - vývojář – OBJ1990

Náplň práce

- vývoj software s VB.net C#
- systémová analýza
- zajišťování podpory a údržby časoprostorových systémů používaných ve výrobních, skladových a logistických oblastech
- návrh a vývoj vlastních systémů pomocí aplikace Microsoft Visual Studio .Net (Vb.Net, C#) a serveru SQL
- uplatňování vývoje osvědčených postupů opakovaně použitelných zdrojových modulů
- spravuje přiřazené aktivity, odhady projektů, stavovou komunikaci a plány v rámci projektu
- pracuje s obchodními uživateli s cílem porozumět podnikovým potřebám a převádí tyto potřeby na efektivní a snadno použitelné softwarové systémy

Požadavky

- nutná praxe v orientovaném vývoji pomocí Visual Studio .Net a SQL
- znalost víceúrovňových standardů softwarové architektury a osvědčených postupů pro vývoj softwaru
- zkušenosti s vývojem serveru SQL, návrhem tabulky a uloženými postupy
- znalost úložiště kódů a nástrojů verzí, jako jsou TFS, GIT
- aktivní znalost AJ
- ochota ke služebním cestám (20%)

Nabízíme

- vývojovou pozici v silné společnosti
- finanční hodnocení, které roste dle Vašich zkušeností
- 13.plat
- závodní dotované stravování
- týden dovolené navíc (Sick days)
- různé firemní příspěvky ( spoření, kafitérie, atd.)
- jazykové kurzy AJ nebo NJ v rámci pracovní doby
- flexibilní pracovní doba (možnost si sám stanovit začátek)
- pracoviště okr. Mělník

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: 60 - 80 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Mělník