Nabídka práce > Konzultant s AJ a NJ – i pro absolventy OBJ455

Konzultant s AJ a NJ – i pro absolventy OBJ455

Náplň práce

-telefonický a e-mailový kontakt se zákazníky z různých evropských zemí
-příjem a zpracování zákaznických požadavků
-zajišťování a kontrola včasné reakce servisních partnerů, informování zákazníků
-komunikace s evropskými pobočkami firmy a s jejími partnery
-návrhy nových a zlepšování stávajících procesů

Požadavky

-výborná znalost NJ a AJ
-velmi dobré komunikační schopnosti
-zájem o zákaznický servis
-aktivní a iniciativní osobnost
-zkušenost z pozice telefonního operátora výhodou
-ochota práce v nepřetržitém provozu (ranní, odpolední, noční, víkendy)
-rozhodně se nejedná o práci aktivního telemarketingu

Nabízíme

-zázemí mezinárodní expandující společnosti
-různorodou a perspektivní práci
-malé pasivní zákaznické centrum
-denní využití cizích jazyků z 80 - 90% pracovní doby
-zajímavé mzdové ohodnocení
-smlouvu na dobu neurčitou
-možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy)
-bonusy (dotované stravování, příspěvek na životní pojištění, penzijní spoření)
-5 týdnů placené dovolené
-místo práce: Praha 7

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované jazyky: Angličtina, Němčina - aktivní
  • Plat: 40 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvek na stravu, životní pojištění, spoření, jazykové kurzy
  • Vhodné pro: absolventy