Nabídka práce > Brigáda - sklad e-shopu Lidl - až 193,-Kč/hod

Brigáda - sklad e-shopu Lidl - až 193,-Kč/hod

Náplň práce

balení, kompletace a expedice objednávek, práce s PC, práce ve stoje

Požadavky

čistý rejstřík trestů, spolehlivost, pracovní nasazení, dobrý zdravotní stav
znalost práce na PC (komunikace přes mail)
min. věk 15 let (vhodné i pro studenty)

Nabízíme

155 - 193,- Kč/hod, na DPČ
brigáda ve společnosti se silným zázemím
možnost chodit dlouhodobě nebo jen na pár měsíců
směny dle Vašich možností (2 - 6 za týden)
práce v čistém a moderním prostředí
manipulace se zbožím
možnost částečné výplaty mzdy každý týden (500,- Kč za odpracovanou směnu; není podmínkou)
dobrá lokalita - Borská pole, u MHD

Další informace

6 - 14, 14 - 22, 22 - 6, směny dle Vašeho výběru a možností
přesčasy možné dle dohody

Informace o pozici

  • Emona Kroni s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Plzeň