Nabídka práce > Projektant elektro - OBJ529

Projektant elektro - OBJ529

Náplň práce

- zodpovědnost za technickou stránku a funkčnost instalovaných elektroinstalací
- starostlivost o bezproblémový chod výrobních strojů
- kontrola nastavení strojů
- zajištění oprav a celkové údržby
- spolupráce na nových projektech - aktivní komunikace se zákazníky v NJ/AJ
- práce v programu E-plan electric, AutoCAD, ECSCAD, ELCAD

Požadavky

- min. SŠ vzdělání v elektrotechnickém oboru
- aktivní znalost NJ nebo znalost AJ s NJ na základní úrovni (čtení tech. dokumentace)
- výborná znalost MS Office, Auto CAD,…
- dobrá orientace v technické dokumentaci
- schopnost týmové spolupráce
- časová flexibilita a ochota cestovat

Nabízíme

- bonusy a prémie
- mobilní telefon a notebook
- příspěvek na penzijní a životní připojištění
- 25 dní dovolené
- vzdělávací kurzy a školení
- pracoviště Praha

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Elektrotechnické profese, Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 30. - 40. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha