Nabídka práce > SW Developer C++ nebo VBA – OBJ1559

SW Developer C++ nebo VBA – OBJ1559

Náplň práce

- vývoj nových SW nástrojů pro technické oddělení
- vytváření programů a aplikací v MS Excel, CAD
- práce s databázemi
- podpora již vytvořených aplikací
- poskytování školení uživatelům aplikací
- tvorba návodů a technické dokumentace
- podpora sériové výroby

Požadavky

- SŠ vzdělání elektrotechnického směru
- znalost VBA nebo jiného programovacího jazyka, např. Perl, C++, Visual Basic, …
- zkušenosti s tvorbou maker
- znalost práce s databázemi a jazyku SQL
- znalost číslicové a mikroprocesorové techniky
- komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti
- týden dovolené navíc
- benefity (ozdravní a jubilejní balíček, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a dětskou rekreaci, slevu na telefon, + spoustu dalších bonusů…)
- možnost rozvoje a vzdělávání
- místo pracoviště – oblast Praha Východ

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie, Strojírenství,
  • Plat: 30.-50. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha