Nabídka práce > Manažer kvality – OBJ1795

Manažer kvality – OBJ1795

Náplň práce

- řízení dodavatelské, zákaznické kvality a kvality ve výrobě
- stanovení a vyhodnocení cílů kvality
- řízení zákaznických reklamací, požadavků, spokojenost zákazníků
- navrhování nápravních opatření
- komunikace se zahraničními zákazníky
- vedení inženýrů a techniků kvality
- pravidelná komunikace s výrobou
- řízení procesů APQP a PPAP
- tvorba a revize dokumentů (kontrolní plány, FMEA)
- koordinace a spoluúčast na zákaznických auditech, certifikacích
- reporting vedení (sledování KPI´s, vyhodnocování)

Požadavky

- technické vzdělání
- praxe v oblasti kvality min. 3 roky v automotive
- zkušenosti s vedením lidí, silná osobnost
- komunikativní AJ
- manažerské schopnosti (řešení problémů, organizační,…)
- znalosti norem, metod a nástrojů jakosti
- výborné prezentační a komunikační dovednosti
- služební cesty

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti
- týden dovolené navíc
- roční prémie
- benefity (ozdravní a jubilejní balíček, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a dětskou rekreaci, slevu na telefon, + spoustu dalších bonusů…)
- možnost rozvoje a vzdělávání
- místo pracoviště – oblast Praha Východ

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 50. - 80. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha