Nabídka práce > Quality engineer – OBJ707

Quality engineer – OBJ707

Náplň práce

- spolupráce s oddělením nákupu a projektovým manažerem
- zodpovědnost za rozvoj, analýzy, hodnocení a trvalé zlepšování dodavatelů
- optimalizace procesů kvality dodavatelů
- spolupráce na nových projektech
- pravidelně monitorovat a rozvíjet dodavatele
- připravovat odpovídající dokumentace vstupujících nakupovaných komponentů
- spolupracovat s dodavateli při řešení případných kvalitativních otázek
- administrativně podporovat aktivity v rámci managementu jakosti

Požadavky

- SŠ vzdělání technického směru
- komunikativní znalost AJ
- zkušenosti z oblasti kvality nutností
- aktivní přístup, samostatnost, komunikační dovednosti
- praxe v automobilovém průmyslu na obdobné pozici
- znalost a praktická zkušenost s nástroji kvality
- systematičnost, analytické a koncepční myšlení
- ŘP skupiny B - aktivní řidič
- odpovědnost, samostatnost, důslednost a cílevědomost

Nabízíme

- perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu
- jazykové kurzy
- 25 dní dovolené
- flexibilní pracovní dobu v moderním pracovním prostředí
- zaměstnanecké benefity (stravenky, kantýna a automaty na pracovišti, příspěvky,…)
- po zkušební době další benefity
- lokalita: okres Louny

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 30. - 45. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Louny