Nabídka práce > Konstruktér (junior, senior) – OBJ2042

Konstruktér (junior, senior) – OBJ2042

Náplň práce

- vypracování výrobní, technické, projekční a konstrukční dokumentace
- tvorba technické dokumentace
- řízení požadavků na změny
- provádění přidělených konstrukčních a projekčních prácí a odpovídajících výpočtů
- zodpovědnost za technickou kvalitu navrhovaných řešení a kvalitu odvedené práce

Požadavky

- SŠ vzdělání
- znalost tvorby technické dokumentace
- dobrá znalost práce na PC
- zkušenosti s 3D CAD systémem
- středně pokročilou znalost AJ
- technické myšlení, samostatnost, schopnost týmové práce

Nabízíme

- zajímavou práci s možností profesního a odborného růstu
- jednosměnný provoz
- možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti
- moderní pracovní prostředí, mladý dynamický kolektiv
- systém vzdělávání
- lokalita: oblast Dobříš

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 25 . - 35. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Dobříš