Nabídka práce > Konstruktér (i pro absolventy) – OBJ84

Konstruktér (i pro absolventy) – OBJ84

Náplň práce

- příprava materiálů a podkladů pro výrobu
- spolupráce s vývojovým oddělením
- navrhování konstrukčních změn
- konstrukce moderní techniky - po zapracování

Požadavky

- min. SŠ - technický směr (strojírenství, elektro)
- znalost aspoň jednoho ze systémů - Creo, Inventor, SolidWorks, Catia, Solid Edge
- komunikativní znalost NJ příp. AJ
- praxe v konstrukci výhodou

Nabízíme

- nabízíme tvůrčí práci v rychle rostoucí společnosti
- velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
- možnost zaškolení
- flexibilní pracovní dobu
- jazykové a odborné vzdělávání
- bonusy (dotované stravování, příspěvek na životní pojištění, penzijní spoření, dojíždění, -bydlení, očkování,...)
- 5 týdnů placené dovolené
- pracoviště - oblast Český Krumlov

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 25 000 - 50 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: oblast Český Krumlov