Nabídka práce > Chcete obsluhovat a seřizovat stroje? Od 155Kč/hod. (12tihod.směny)

Chcete obsluhovat a seřizovat stroje? Od 155Kč/hod. (12tihod.směny)

Náplň práce

- obsluha a seřízení extruzních strojů řízených počítačem
- dodržování výrobních a technologických postupů
- obsluha dalších strojních zařízení (chlazení, sila, sušička)

Požadavky

-SŠ nebo SO vzdělání (výhodou)
- zkušenosti s obsluhou stroje řízeného počítačem (výhodou)
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
- zájem učit se a rozvíjet své znalosti
- zodpovědnost
- manuální zručnost

Nabízíme

- nástup možný IHNED či DOHODOU
- místo výkonu práce: NÝŘANY
- nástupní mzda 155 - 242 Kč/hod. (dle zkušeností)
- prémie a příplatky za noční a so+ne + příplatky dle zákoníku práce
- práci v zajímavém oboru s nejmodernějšími technologiemi na světě
- zázemí v prosperující a stabilní české společnosti
- možnost osobního růstu a rozvoje
- firemní benefity: stravenky v hodnotě 80,- Kč, 25 dnů dovolené, po ½ roce věrnostní odměna
- SVOZOVÁ DOPRAVA ZDARMA (Horní Bříza - Plzeň - Vejprnice - Tlučná – Nýřany)
- v roce 2018 výstavba nové větší haly v Dobřanech, případné stěhování provozu na přelomu 2018/2019

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek