Nabídka práce > Strategický nákupčí – OBJ883

Strategický nákupčí – OBJ883

Náplň práce

- sledování trhu, vyhledávání a konsolidace nových dodavatelů
- nákup výrobního zařízení
- zpracování výběrových řízení
- komunikace s dodavateli ohledně zajištění kvality, zákaznických požadavků a cen
- kontrola dodržování smluvních podmínek
- vyjednávání obchodních podmínek s dodavateli
- spolupráce s technickým oddělením

Požadavky

- min. VŠ (Bc.) Vzdělání technického směru
- min. 3 roky praxe na pozici nákupčí ve strojírenství
- komunikativní znalost NJ
- uživatelská úroveň MS Office a SAP
- čtení v technických výkresech
- obchodní duch a ochota cestovat
- flexibilita, sebevědomí, komunikativnost
- odolnost vůči stresu

Nabízíme

- práce na moderních strojích
- benefity (dotované závodní stravování, pololetní prémie a věrnostní odměny, jazykové kurzy ...)
- možnost využívat zvýhodněné zaměstnanecké telefonní paušály
- místo pracoviště Mělník

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej, Strojírenství,
  • Plat: 35.-45. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek