Nabídka práce > Programátor průmyslových řídících systémů OBJ36

Programátor průmyslových řídících systémů OBJ36

Náplň práce

- vývoj aplikačního SW pro průmyslové řídicí systémy
- oživení a uvedení řídicích systémů do provozu, nájezd technologií
- tvorba a řízení projektové dokumentace
- vypracování cenových nabídek, jednání se zákazníky a subdodavateli

Požadavky

- znalost programování operátorských panelů a vizualizací
- znalost německého nebo anglického jazyka na úrovni práce s technickou dokumentací
- 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
- schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně

Nabízíme

- notebook, případně mobilní telefon
- jazykové kurzy
- prostor pro vlastní seberealizaci

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Elektrotechnické profese, Informační technologie, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 35 000 - 55 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: roční výkonové prémie, 25 dní dovolené, příspěvky, perspektiva a stabilní zázemí velké zahraniční firmy, karierní růst
  • Místo pracoviště: Praha