Nabídka práce > Samostatný projektant Elektro - OBJ817

Samostatný projektant Elektro - OBJ817

Náplň práce

- technická jednání se zákazníkem
- podílení se na tvorbě konceptu řešení a přípravě podkladů pro kalkulace
- tvorba projektové dokumentace Elektro (s vazbou na MaR)
- kompletační činnost
- autorský dozor případně koordinace stavby
- příprava podkladů pro výběrová řízení
- samostatné řízení zakázek
- místo výkonu práce kancelář Praha, realizace projektů v rámci České republiky a v zahraničí

Požadavky

- elektrotechnické vzdělání se zaměřením na silnoproud
- výhodou znalost z oboru procesní automatizace
- znalost alespoň 1 z uvedených jazyků (NJ, AJ, RJ)
- požadujeme praxi v oblasti projektování rozvodů energie VN i NN, vč. tvorby výrobní dokumentace napájecích rozváděčů
- osvědčení o kvalifikaci dle vyhl. 50/1978 Sb. §6 a §10 bez omezení napětí
- zkušenosti s dimenzováním transformátorů, ochranných prvků, zkratové výpočty
- znalost některého z CAE systémů, nejlépe Eplan

Nabízíme

- mzdové hodnocení dohodou s ohledem na dosaženou praxi
- roční výkonové prémie
- 25 dní dovolené
- příspěvek zaměstnavatele na stravování
- příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
- notebook, případně mobilní telefon
- jazykové kurzy
- perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
- prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Elektrotechnické profese, Informační technologie, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 35.000 - 45.000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha