Nabídka práce > VEDOUCÍ NÁKUPNÍHO ODDĚLENÍ (OBJ2010)

VEDOUCÍ NÁKUPNÍHO ODDĚLENÍ (OBJ2010)

Náplň práce

- vedení nákupního oddělení
- zajištění materiálu a komponentů pro výrobu dle ceny stanovené kalkulací zakázky
- vyřizování reklamací
- zajištění operací, které není firma schopna zajistit sama
- tvorba, provádění a vyhodnocování poptávkových řízení
- tvorba rámcových smluv a podmínek nákupu
- výběrová řízení včetně návštěvy u dodavatelů
- komunikace s ostatními odděleními (výroba, technologie, konstrukce)
- skladové hospodářství včetně přejímky zboží
- tvorba objednávek a příprava dané dokumentace

Požadavky

- vzdělání strojírenského směru
- zkušenosti alespoň 5 let na podobné pozici ve výrobní společnosti PODMÍNKOU
- znalost AJ/NJ podmínkou
- prokazatelná praxe v oddělení nákupu ve strojírenské firmě PODMÍNKOU
- velmi dobrá znalost materiálů a strojírenských komponentů
- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

- práce ve stabilní společnosti se zahraniční působností
- motivující příjem
- vzdělávací a kariérní růst
- týden dovolené navíc
- firemní benefity
- lokalita ZNOJMO

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Obchod a prodej, Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 35.000 - 45.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Znojmo