Nabídka práce > Procesní inženýr v logistice – OBJ1276

Procesní inženýr v logistice – OBJ1276

Náplň práce

- zpracování výrobního plánu
- zajištění optimalizace pracovních postupů, zvyšování kvality
- zajištění úspory materiálu a času
- komunikace se zákazníky
- tvorba analýzy a nastavení toku materiálu
- objednávání transportů
- mapování aktivit v procesu a toku hodnot, vytváření Value stream design a Value stream mapping
- řešení kvality montáže výrobních strojů, optimalizace montáže s využitím nástrojů štíhlé výroby

Požadavky

- SŠ vzdělání technického směru
- praxe v logistice výrobní společnosti
- znalost metod k optimalizaci pracovních postupů, zvyšování kvality, úspory materiálu a času
- komunikativní úroveň AJ
- schopnost logického a analytického myšlení
- výborná znalost na PC
- ochota učit se, loajální přístup, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu
- ŘP sk. B

Nabízíme

- perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu
- jazykové kurzy
- 25 dní dovolené
- pružná pracovní doba
- zaměstnanecké benefity (stravenky, kantýna a automaty na pracovišti, příspěvky,…)
- po zkušební době další benefity
- lokalita: okres Louny

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava, Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: 30. - 40. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek