Nabídka práce > Sales administrator

Sales administrator

Náplň práce

- zakládání zakázek do systému, komunikace se zákazníky (AJ, výhodou NJ nebo FJ jako další jazyk)
- sledování zakázek ve výrobě (sériová výroba)
- zajištění přepravy a balení zboží
- vystavení faktury, realizaci platby prostřednictvím akreditivu
- optimalizaci nákladů na balení a přepravu
- řízení a dohled nad odbavením všech celních zásilek

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- velmi dobrá znalost anglického jazyka
- praxe v externí logistice (dopravě) eventuálně ve výrobní společnosti
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- flexibilita
- práce na PC, uživatelská znalost MS Office
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

- Prostředí nového výrobního závodu a příjemné pracovní prostředí v Plzni
- Firemní jídelna
- Firemní jazykové kurzy
- Příspěvek na volnočasové aktivity – kultura, sport, vzdělávání

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek