Nabídka práce > Quality engineer - junior

Quality engineer - junior

Náplň práce

- zaučení do dané problematiky v oblasti kvality
- sledování kvalitativních ukazatelů výroby, jejich monitoring (komunikace napříč výrobou) a zpracování příslušných analýz
- vypracování nápravných opatření s cílem zlepšování procesu
- řešení zákaznických neshod
- interní audity procesů

Požadavky

- vhodné i pro absolventy VŠ – obor kvalita
- zájem o problematiku kvality a výrobních procesů
- povědomí o nástrojích řízení jakosti (8D, PDCA, 5Why, FMEA, FTA, ...)
- schopnost analyzovat kořenové příčiny kvalitativních problémů
- komunikační a vyjednávací schopnost
- tah na branku
- schopnost domluvit se v AJ velkou výhodou, ne podmínkou

Nabízíme

- samostatnou pozici s širší možností seberealizace
- šanci karierního startu pro absolventy
- přátelský pracovní kolektiv
- jazykové a odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování, příspěvek na dojíždění, penzijní připojištění, zajímavé benefity

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 25 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek