Nabídka práce > Specialista trvalého zlepšování - OBJ2112

Specialista trvalého zlepšování - OBJ2112

Náplň práce

- zavádění metod a principů štíhlé výroby ( 5S, Lean manufacturing, …,)
- koordinace projektů KAIZEN
- vyhledávaní a implementace aktivit vedoucích ke zlepšení či úsporám
- zodpovědnost za plánování jednotlivých akcí v rámci procesů zlepšování
- navrhování a realizace strategie svěřených oblastí včetně úspor napříč společností
- koordinace projektů, jejichž úkolem je optimalizace výrobních a podpůrných procesů
- měření efektivity pomocí vybraných ukazatelů, návrhy úspor a optimalizačních projekt

Požadavky

- min. SŠ vzdělání technického směru
- zkušenosti z oblasti zlepšování ve výrobní společnosti podmínkou
- angličtina na dobré úrovni slovem i písmem
- komunikační dovednosti, týmová spolupráce, analytické myšlení
- ŘP sk. B

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti
- týden dovolené navíc
- benefity (ozdravní a jubilejní balíček, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a dětskou rekreaci, slevu na telefon, + spoustu dalších bonusů…)
- možnost rozvoje a vzdělávání
- místo pracoviště - oblast Praha Východ

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 35.-45. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek