Nabídka práce > SPECIALISTA BEZPEČNOSTI PRÁCE A PO –OBJ26

SPECIALISTA BEZPEČNOSTI PRÁCE A PO –OBJ26

Náplň práce

- komplexní zajištění BOZP a PO u svěřených klientů (kontroly, zpracování dokumentace apod.)
- účast na projektech komplexního outsourcingu BOZP i PO pro významné klienty
- rozvoj odborného know how v oblasti BOZP a PO v širokém týmu specialistů

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe v oblasti BOZP a PO min. 3 roky
- OZO BOZP dle zák. 309/2006 Sb.
- OZO PO (TPO) dle zák. 133/1985 Sb.
- ŘP sk. B
- vysoké pracovní nasazení
- samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

- služební automobil
- odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace (firemní volno na vzdělávání a finanční příspěvek)
- možnost samostatně plánovat svoji práci
- výraznou možnost seberealizace v rámci rozvoje služeb BOZP a PO
- možnost práce v požadované lokalitě v rámci ČR

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Služby, Technické profese,
  • Plat: 25 000 - 45 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Služební automobil
  • Místo pracoviště: Plzeňský kraj