Nabídka práce > Jste manuálně zručný, ale chybí Vám praxe? Nevadí! Přípravář v lakovně

Jste manuálně zručný, ale chybí Vám praxe? Nevadí! Přípravář v lakovně

Náplň práce

Jste manuálně zručný? Hledáte práci na HPP? Chcete se stát lakýrníkem, ale nemá dostačující zkušenosti? Chce být součástí stabilního týmu, kde je týmový duch?
Pak hledáme právě Vás.. kandidáty na pozici Přípraváře.

Náplň práce:
* manipulace s předměty, stojany
* maskování dílů před lakem
* odmaskování dílů po laku
* jednoduchá činnost
* ruční opravy laku

Požadavky

* manuální řemeslná zručnost
* fyzická zdatnost a pracovitost
* 100% docházka

Nabízíme

* nástup možný IHNED či DOHODOU
* místo výkonu práce: VEJPRNICE
* základní mzda 110Kč/hod + příplatek za prostředí 1.220Kč + zákonné příplatky
* 3 směnný provoz (R/O/N) – možnost mít nepravidelné směny (pouze ranní, či pouze noční apod.)
* dovolená 20dnů
* MOŽNOST PŘESTOUPIT I DO KMENOVÉHO STAVU PO ZAUČENÍ
* MOŽNOST ZAJISTIT I UBYTOVÁNÍ

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 110 Kč/hod. - 150 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Vejprnice