Nabídka práce > Projektový manažer pro nové výrobní zakázky

Projektový manažer pro nové výrobní zakázky

Náplň práce

* Řízení zakázek na výrobu nových celků (generátorů)
* Organizace souvisejících aktivit na stavbách
* Řízení kvality, nákladů a termínů projektu
* Obchodní a technická jednání se zákazníky v tuzemsku i v zahraničí

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání technického směru
* Min. 3 roky praxe na obdobné pozici podmínkou
* AJ na pokročilé komunikativní úrovni nutností
* Práce na PC (MS Office)
* Aktivní přístup, velmi dobré organizační schopnosti a komunikativní dovednosti, schopnost týmové práce

Nabízíme

* Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
* Dobré platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a praxi
* Čtvrtletní prémie
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Výuku angličtiny
* Závodní stravování a další

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek