Nabídka práce > Montážník/ice cca 25.000 Kč, JEDNODUCHÁ PRÁCE BEZ ZVEDÁNÍ BŘEMEN

Montážník/ice cca 25.000 Kč, JEDNODUCHÁ PRÁCE BEZ ZVEDÁNÍ BŘEMEN

Náplň práce

Jste manuálně zručná/ý a přesto nechcete fyzicky náročnou práci?
Nechcete tahat těžká břemena?
Chcete si vydělat 25tis.Kč za měsíc? A mít fixní hodinovou mzdu za 140Kč/hod.? Hledáte práci na hlavní pracovní poměr? Chcete být u zrodu něčeho nového a pracovat v Plzni?
Pak hledáme právě Vás...

Náplň práce:
* jednoduchá montáž držáků na pohony
* práce v sedě a ve stoje
* kompletace setů z několika komponentů
* vybalování, čistění produktů
* jednoduchá manuální práce

Požadavky

* manuální zručnost
* spolehlivost
* zodpovědnost
* pečlivost

Nabízíme

* nástup IHNED či DOHODOU
* lokalita: Plzeň
* práce na HPP
* mzda cca 25.000 Kč( fixní mzda 140Kč/hod. +1.000 docházkový bonus +1.000 výkonnostní bonus) + zákonné příplatky
* práce v čistém prostředí
* rodinný charakter společnosti (malá společnost do 20 zaměstnanců)
* práce od pondělí do pátku (R/O/N) - ze začátku jen 2směnný provoz (možnost práce i o víkendu podle požadavku), později klasický 3směnný provoz

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň