Nabídka práce > Quality engineer – OBJ707

Quality engineer – OBJ707

Náplň práce

• spolupráce s oddělením nákupu a projektovým manažerem
• zodpovědnost za rozvoj, analýzy, hodnocení a trvalé zlepšování dodavatelů
• optimalizace procesů kvality dodavatelů
• spolupráce na nových projektech
• pravidelně monitorovat a rozvíjet dodavatele
• připravovat odpovídající dokumentace vstupujících nakupovaných komponentů
• spolupracovat s dodavateli při řešení případných kvalitativních otázek
• administrativně podporovat aktivity v rámci managementu jakosti

Požadavky

• SŠ vzdělání technického směru
• komunikativní znalost AJ
• zkušenosti z oblasti kvality nutností
• aktivní přístup, samostatnost, komunikační dovednosti
• praxe v automobilovém průmyslu na obdobné pozici
• znalost a praktická zkušenost s nástroji kvality
• systematičnost, analytické a koncepční myšlení
• řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
• odpovědnost, samostatnost, důslednost a cílevědomost
• orientaci na zákazníka

Nabízíme

• perspektivní práce s příležitostí k seberealizaci a profesnímu růstu
• jazykové kurzy
• 25 dní dovolené
• příspěvek na dopravu
• flexibilní pracovní dobu v moderním pracovním prostředí
• zaměstnanecké benefity (stravenky, kantýna a automaty na pracovišti, příspěvky,…)
• po zkušební době další benefity
• lokalita: okres Louny

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 30 000 - 45 000Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Louny