Nabídka práce > Pracovník/ce na pozici obsluha vstřikolisů, HPP, až 149Kč/hod.

Pracovník/ce na pozici obsluha vstřikolisů, HPP, až 149Kč/hod.

Náplň práce

Jste energický člověk? Nevadí Vám práce na 3směny? Jste zodpovědná/ý? Můžete nastoupit co nejdříve?
Pak čtěte dále:

Náplň práce:
* obsluha výrobních pracovišť - vstřikolisů
* kontrola kvality, balení, logistické činnosti v lisovně
* zadávání dat do systému, práce se scannerem

Požadavky

* ochota ke směnnému provozu (třísměnný pondělí - pátek, víkendy volné)
* schopnost týmové práce
* zodpovědnost

Nabízíme

* nástup IHNED či CO NEJDŘÍVE
* místo výkonu PLZEŇ - KŘIMICE
* mzda až 149 Kč/hod. (fixní mzda 112,75 Kč/h. + prémie 22 Kč/h. + osobní ohodnocení až 15 Kč/h.) + příplatky dle zákoníku práce
* 3směnný provoz
* výborná MHD dostupnost
* 5 dní dovolené navíc
* stravenky
* poukázka na odběr výrobků firmy

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň