Nabídka práce > Kontrola oblečení/operátor výroby - HPP - Plzeň - 2 směnný provoz

Kontrola oblečení/operátor výroby - HPP - Plzeň - 2 směnný provoz

Náplň práce

Chceš nenáročnou práci, která tě bude bavit? Pro našeho významného klienta se sídlem v Křimicích, který se zabývá zpracováním vrácených zásilek a kompletací zboží, hledáme vhodné uchazeče na pozice OPERÁTOR VÝROBY - KONTROLOR OBLEČENÍ.

Náplň práce:
- rozbalování zásilek
- třídění zboží
- kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC
- skenování kódů, tisk etiket
- odstraňování drobných závad zboží
- udržování pořádku na pracovišti

Požadavky

- ochota naučit se novým věcem
- základní znalost práce s PC
- velmi dobrý zdravotní stav umožňující plné nasazení a práci ve stoje
- spolehlivost, flexibilita, smysl pro pořádek
- pečlivost, zodpovědnost, loajalita
- schopnost naučit se cca 50 německých slovíček

Nabízíme

- nástup možný IHNED či DOHODOU
- místo výkonu práce: PLZEŇ – KŘIMICE
- zajímavé finanční ohodnocení až 19 000 Kč měsíčně: základní mzda 17 800 Kč + bonus 1.141 Kč/hod.) + příplatky za přesčasy a dle zákona
- stravenky 70 Kč
- 2směnný provoz (ranní 5.30-13.30, odpolední 14.00-22.00)
- 5 týdnů dovolené
- výborná dopravní dostupnost – MHD
- práce ve stabilní společnosti, čistý provoz

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 17 800 Kč/měs. - 19 000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Plzeň