Nabídka práce > Brigáda - oddělení lahůdky 135Kč/hod. PLZEŇ

Brigáda - oddělení lahůdky 135Kč/hod. PLZEŇ

Náplň práce

Hledáme pracovníka na dlouhodobou brigádu v oddělení lahůdek. Mzda 135Kč/hod. Možnost výběru směn R/O (5.30-14, 14-21)...
Nástup možný co nejdříve či dle dohody.

Popis pozice:
- manipulace se zbožím
- obsluha zákazníků
- krájení salámů a sýrů
- práce s váhou

Požadavky

- zodpovědný přístup, 100% docházku na sjednané směny
- pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost
- vstřícné a příjemné vystupování
- potravinářský průkaz podmínkou!
- čistý TR, věk od 18ti let

Nabízíme

- nástup možný IHNED či DOHODOU
- místo výkonu práce: Plzeň
- možnost volby směn (5.30-14, 14-21)
- možnost dlouhodobé spolupráce
- zajímavé finanční ohodnocení 135 Kč/hod.
- vhodné pro maminky na MD, důchodce či jako přivýdělek ke stálému zaměstnání
- výborná dopravní dostupnost

Další informace

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 135 Kč/hod. - 135 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Absolventy, důchodce, na mateřské
  • Místo pracoviště: Plzeň