Nabídka práce > Technolog svařování UV, teplem - junior - OBJ2135

Technolog svařování UV, teplem - junior - OBJ2135

Náplň práce

- zabezpečení rozběhu nových výrobních technologií
- spolupráce při plnění stanovených výkonnostních ukazatelů (KPI´s)
- vypracování technologické dokumentace, návodek, seřizovacích plánů
- optimalizace technologie svařování
- zavádění metod trvalého zlepšování - SMED, 5S, Kaizen, atd.
- systematická činnost při zlepšování jakosti dílů resp. Sestav
- spolupráce s ostatními pracovníky výroby (vedoucí APU, procesní inženýři, techničtí specialisté) při řešení operativních problémů a procesu trvalého zlepšování
- spolupráce na vývoji systému údržby výrobních zařízení (TPM)

Požadavky

- SOU vzdělání technického směru
- základní znalost svařování UV a teplem
- komunikativnost, znalost výrobní problematiky
- znalost čtení výkresové dokumentace
- řidičský průkaz sk. B
- středně pokročilou znalost AJ nebo NJ
- znalost práce na PC - MS Office

Nabízíme

- zajímavé platové ohodnocení
- škála zaměstnaneckých benefitů (stravenky, životní a penzijní připojištění, mobilní telefon, notebook, kafeterie, …)
- možnost rozvoje a vzdělávání
- flexibilní pracovní doba
- firemní ubytování
- příjemné pracovní prostředí ve stabilní firmě
- firemní akce
- lokalita: okres Ždírec nad Doubravou

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 30. - 60. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek