Nabídka práce > Průmyslový inženýr – junior, senior – OBJ2134

Průmyslový inženýr – junior, senior – OBJ2134

Náplň práce

zavádění metod a principů štíhlé výroby ( 5S, Lean manufacturing, …,)
- koordinace projektů KAIZEN
- vyhledávaní a implementace aktivit vedoucích ke zlepšení či úsporám
- zodpovědnost za plánování jednotlivých akcí v rámci procesů zlepšování
- navrhování a realizace strategie svěřených oblastí včetně úspor napříč společností
- koordinace projektů, jejichž úkolem je optimalizace výrobních a podpůrných procesů
- měření efektivity pomocí vybraných ukazatelů, návrhy úspor a optimalizačních projekt

Požadavky

- min. SŠ technického zaměření (průmyslové inženýrství, strojní)
- vhodné pro absolventy
- znalost metod a nástrojů průmyslového inženýrství
- prezentační a moderační dovednost
- komunikativní znalost AJ
- samostatnost, pečlivost, pracovní flexibilita
- schopnost učit se a přijímat změny
- znalost práce na PC (MS office, MS project)
- ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

- zajímavé platové ohodnocení
- škála zaměstnaneckých benefitů (stravenky, životní a penzijní připojištění, mobilní telefon, notebook, kafeterie, …)
- možnost rozvoje a vzdělávání
- příjemné pracovní prostředí ve stabilní firmě
- firemní akce
- lokalita: okres Ždírec nad Doubravou

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 40. - 60. 000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek