Nabídka práce > Personalista - HR– OBJ2116

Personalista - HR– OBJ2116

Náplň práce

- aktivní komunikace s klienty a uchazeči o zaměstnání (telefonicky, e-mailem, osobně)
- vyhledávání vhodných uchazečů o zaměstnání dle požadavků našich klientů
- vkládání pracovních pozic našich klientů na pracovní portály
- zpracování životopisů dle interních šablony
- administrativní práce, reporty
- HR činnost v personální agentuře

Požadavky

- pozitivní přístup
- dobré vyjadřovací schopnosti (aktivní komunikace)
- znalost práce na PC MS Office podmínkou
- samostatnost
- ochota učit se novým věcem
- praxe výhodou

Nabízíme

- práce v kanceláři 2 dny v týdnu - 3 dny home office v nově otevřeném obchodně-personálním oddělení
- každodenní podpora vedoucí kanceláře
- práci v moderní administrativní budově (A), možnost využití letní terasy, relaxačních zón, kulečník v místě pracoviště
- samostatnou personální a administrativní činnost
- zaškolení v rámci vlastního CRM systému
- kafetérie v místě pracoviště
- pravidelné měsíční snídaně
- práci, která je orientována na výsledek nikoliv čas
- kancelář na Praze 5

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej, Personalistika a HR,
  • Plat: 20 000 Kč - 40 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží