Nabídka práce > Procesní inženýr - montáž

Procesní inženýr - montáž

Náplň práce

- Zvyšování efektivity pracovního procesu na výrobních zařízeních, linkách (analýza a zavádění zlepšovacích návrhů a změn)
- Vytváření nebo úpravy výrobní, technické dokumentace
- Kreslení technických výkresů v CAD systému
- Technická asistence při montáži, uvádění výrobních linek do provozu

Požadavky

- SŠ/VŠ technického směru (ideálně strojní)
- Praxe na obdobné pozici výhodou
- Komunikativní znalost AJ podmínkou
- Dobré znalosti technické dokumentace
- Znalost CAD systému
- Technické dovednosti (manuální zručnost)
- Organizační schopnosti
- Pozice vhodná i pro absolventy VŠ – strojní nebo elektro obor

Nabízíme

- Zázemí zahraniční výrobní společnosti
- Práce v čistém moderním pracovním prostředí
- Odpovídající platové odhodnocení dle seniority kandidáta
- Osobní ohodnocení – až 25% základního platu
- 13. plat
- Příspěvky na stravování, na dopravu
- Příspěvky na penzijní a životní pojištění
- Dotace na jazykové kurzy
- Finanční odměny za věrnost firmě
- 5 týdnů dovolené a další

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek