Nabídka práce > TECHNOLOG (OBJ1328)

TECHNOLOG (OBJ1328)

Náplň práce

- zajištění a organizace technologické přípravy výroby
- návrh uspořádání strojů, návaznosti pracovišť a ostatních technických podmínek
- návrh technických prostředků a typů strojů pro výrobu
- tvorba výkresů v CAD systémech
- provádění kontrolních měření kvůli dodržování technologických postupů
- spolupráce při zavádění technologických změn a zlepšovacích aktivit
- zajištění technické přípravy při zavádění nových produktů
- čtení technických výkresů výrobků a dílů
- navrhování nejefektivnějších postupů od výroby až po expedici
- spolupráce s ostatními odděleními firmy

Požadavky

- vzdělání strojírenského směru
- zkušenosti na podobné pozici ve strojírenství
- znalost vlastností slitin a materiálů z kovu
- velmi dobrá orientace ve strojírenské výkresové dokumentaci
- zkušenosti s tvorbou technologických postupů a znalost projektové dokumentace
- znalost procesů obrábění a svařování NUTNOSTÍ
- práce na PC (MS Office, CAD, atd.)
- NJ výhodou

Nabízíme

- zajímavou práci ve strojírenské společnosti
- možnost pracovat na zakázkách významných společností
- spoluúčast na významných projektech
- motivující finanční ohodnocení
- profesní růst
- příspěvek na stravu
- lokalita Rosice u Brna

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 25.000 - 50.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Rosice u Brna