Nabídka práce > Technolog – OBJ2150

Technolog – OBJ2150

Náplň práce

- práce v jednosměnném provozu
- práce s výrobní dokumentací dle norem VDA, ISO aj.
- optimalizace procesů - snižování materiálových nákladů, zlepšení daných zařízeních
- navrhování nových řešení za účelem zvýšení efektivity
- uvádění do provozu, zkoušení, přezkoumání kapacit výrobního zařízení a kontrola
- zajišťování norem a dalších specifikací pro jakost výrobků
- kalkulace

Požadavky

- praxe v automobilovém průmyslu min. 2 roky
- vzdělání technického směru
- uživatelská znalost PC
- AJ - na úrovni dorozumění v psané i slovní podobě
- znalost principů štíhlé výroby, TPM...
- znalost výrobní problematiky

Nabízíme

- stabilní zaměstnání v expandující společnosti
- různorodou práci
- odborná podpora od specialistů
- hezké pracovní prostředí s možností uplatnění nápadů
- balíček benefitů (13. plat, týden dovolené navíc, různé příspěvky...)

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 30.000 – 45.000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: okres Ústí nad Orlicí