Nabídka práce > Product Design Engineer – OBJ2151

Product Design Engineer – OBJ2151

Náplň práce

- práce v jednosměnném provoze
- zodpovědnost za projekty a za zavádění inovací
- definovat optimální množství pracovních nástrojů a vybavení
- podpora v analýze výskytu vad (FMEA...)
- podpora MOVE a VA/VE aktivit
- podílení se na Improvement Managementu
- práce s QDM, ACO, PLM...
- práce s interním systémem

Požadavky

- vzdělání technického směru
- praxe v automobilovém průmyslu
- AJ - plynule slovem i písmem, NJ - výhodou
- znalost technických norem (TS 16949 a ISO 14001)
- PC dovednosti
- znalost výrobní problematiky

Nabízíme

- stabilní zaměstnání v expandující společnosti
- různorodou práci
- odborná podpora od specialistů
- hezké pracovní prostředí s možností uplatnění nápadů
- balíček benefitů (13. plat, týden dovolené navíc, různé příspěvky...)

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Management, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 30.000 – 50.000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: okres Ústí nad Orlicí