Nabídka práce > Konstruktér pro speciální aplikace – OBJ2042

Konstruktér pro speciální aplikace – OBJ2042

Náplň práce

- vypracování výrobní, technické, projekční a konstrukční dokumentace
- tvorba technické dokumentace
- řízení požadavků na změny
- provádění přidělených konstrukčních a projekčních prací a odpovídajících výpočtů
- zodpovědnost za technickou kvalitu navrhovaných řešení a kvalitu odvedené práce
- podílení se na certifikaci výrobků či interních měření

Požadavky

- SŠ vzdělání
- znalost tvorby technické dokumentace
- dobrá znalost práce na PC
- zkušenosti s 3D CAD systémem
- středně pokročilou znalost AJ

Nabízíme

- zajímavou práci s možností profesního a odborného růstu
- jednosměnný provoz
- možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti
- moderní pracovní prostředí
- systém vzdělávání
- lokalita: okres Příbram

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: 20.000 – 40.000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: okres Příbram