Nabídka práce > Vedoucí stavby automatizovaných zařízení - OBJ1686

Vedoucí stavby automatizovaných zařízení - OBJ1686

Náplň práce

- místem výkonu práce je obvykle kancelář zaměstnavatele (Praha, nebo Mladá Boleslav) a hlavně u zákazníka či přímo na stavbě, jak v rámci ČR, tak v zahraničí
- koordinace týmů elektroinstalatérů
- tvorba plánu prací, zadávání a kontrola prací elektro montážní firmě
- zajišťování potřebného materiálu a služeb před a během stavby
- zajišťování bezpečnosti práce na stavbě
- evidence a kalkulace víceprací

Požadavky

- elektrotechnické vzdělání
- praxe a znalost NJ či AJ výhodou
- obecný přehled v technických normách
- platná vyhláška 50
- ochota cestovat

Nabízíme

- roční prémie
- 25 dní dovolené
- příspěvek zaměstnavatele na stravování
- příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
- notebook, mobilní telefon
- poukázky Ticket Multi
- věrnostní odměny
- jazykové kurzy
- perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
- prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
- pracoviště Praha

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Elektrotechnické profese, Stavebnictví a reality, Technické profese,
  • Plat: 30.000 – 40.000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha