Nabídka práce > Programátor C# (vhodné pro absolventy) - OBJ35

Programátor C# (vhodné pro absolventy) - OBJ35

Náplň práce

- vývoj aplikačního SW pro výrobní informační systémy
- implementace a uvádění systémů do provozu
- analýza a návrh dílčích modulů systémů
- tvorba a řízení projektové dokumentace
- technické řízení projektů (u menších zakázek)

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na Automatizační techniku
- aktivní AJ nebo NJ
- perspektivním absolventům nabízíme kompletní zaškolení, pozice je vhodná i pro juniorní uchazeče
- znalost programování na platformě .NET (Win Forms, ASP.NET, apod.)
- znalost jazyků C#, SQL, Java script, apod.
- znalost návrhů relačních databází

Nabízíme

- roční výkonové prémie
- 25 dní dovolené
- příspěvek zaměstnavatele na stravování
- příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
- notebook, případně mobilní telefon
- jazykové kurzy
- perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
- prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
- pracoviště Brno

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: 45.000 – 70.000 Kč/měs.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Brno