Nabídka práce > Personální specialista – OBJ2153

Personální specialista – OBJ2153

Náplň práce

- kontaktování klientů, kteří hledají zaměstnance
- každodenní komunikace s pracovníkem personálního oddělení
- následná péče o VIP klienty
- vytváření nabídek klientovi na míru

Požadavky

- praxe v prodeji služeb či personalistice výhodou
- obchodní duch
- připojení na internet, PC
- komunikativnost, nadšení a pozitivní přístup
- schopnost samostatně plánovat svou práci
- ŽL

Nabízíme

- při splnění min. obratu v prvních třech měsících osobní vůz VW ke služebním i soukromým účelům
- firemní sim karta s neomezeným paušálem na volání a sms
- hodnocení provizním systémem, možnost neomezeného výdělku
- možnost kariérního postupu
- samostatnou obchodní činnost
- zdarma kafetérie v místě pracoviště (voda, káva, čaj)
- pravidelné měsíční snídaně
- reálné výsledky již v prvním měsíci prodeji
- plná časová flexibilita (možnost si plánovat celý týden samostatně)
- pracoviště v luxusní kanceláři v Ústí nad Labem nebo práce čistě z domova

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Administrativa, Obchod a prodej, Personalistika a HR,
  • Plat: Dohodou
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: automobil i k soukromým účelům, flexibilní pracovní doba, Home Office a další bonusy
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem nebo z domova