Nabídka práce > Vývojář produktu

Vývojář produktu

Náplň práce

- Vývoj a konstrukce nových produktů, změny a optimalizace na běžících projektech

- Zpracování a vyhodnocení různých variant konstrukčních řešení

- Tvorba 3D dat a výkresové dokumentace

- Kalkulace vývojových nákladů

- Komunikace a spolupráce s projektovými týmy, zákazníky a externími konstrukčními kancelářemi

- Technická podpora při řešení problémů

Požadavky

- Min. SŠ vzdělání v technickém oboru (VŠ výhodou)

- Komunikativní znalost anglického jazyka (min. B1)

- Zkušenosti a prokazatelná praxe v oblasti vývoje produktů

- Znalost prostředí Catia V5

- Specifické znalosti nad rámec standardních požadavků: Catia Generative Shape Design, Draft analysis, Mold-flow analysis, Siemens NX9

- Specifické požadavky na odborné znalosti: technologie vstřikování plastů (pohledové díly), konstrukce vstřikovacích nástrojů, znalost materiálů z termoplastů, D-FMEA, IATF 16949

- Týmový duch a inovativní myšlení

Nabízíme

- Zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí

- Atraktivní finanční podmínky

- Osobní a profesní růst, odborné vzdělávání

- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

Další informace

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com, nebo volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek