Nabídka práce > Technolog - obor technická keramika

Technolog - obor technická keramika

Náplň práce

Pracovní náplň:
Sleduje a vyhodnocuje technologické procesy a navrhuje / realizuje zlepšení
Navrhuje a ověřuje technologické postupy
Navrhuje a realizuje přípravky pro výrobu
Provádí technologické experimenty
Spolupracuje při řešení výzkumných projektů
Navrhuje a do výroby zavádí pracovní předpisy.

Požadavky

SŠ / VŠ vzdělání v oboru chemie, elektrotechnika, technologie nebo příbuzných oborech
Celkový přehled o technice výhodou
Zájem o práci, samostatnost
Znalost zásad technického kreslení
Alespoň základní znalost cizích jazyků výhodou (AJ, NJ)
Znalost práce na PC (Excel, Word, Autocad)
Pozice vhodná pro absolventy s chutí pracovat

Nabízíme

Zajímavou práci ve výrobě keramiky
Práci ve stabilní české společnosti
Příspěvek na stravování
Ohodnocení dle schopností a odvedené práce
Rozvoj dovedností
Možnost seberealizace
Zaučení na dané pozici
Nástup ihned

Informace o pozici

  • ELCERAM a.s.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: SŠ, VŠ
  • Plat: 18000-25000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Příspěvek na stravování a životní nebo penzijní pojištění
  • Místo pracoviště: Hradec Králové, Okružní 1144