Nabídka práce > Technik nedestruktivního testování - možné zaučení

Technik nedestruktivního testování - možné zaučení

Náplň práce

- Testování kvality materiálu přidělených obrobků nedestruktivní metodou - ultrazvukem
- Přezkoumání vady materiálu a její řádné zaznamenání
- Vyplňování výrobní dokumentace
- Hledání příležitostí ke zlepšení výrobních procesů, zvýšení kvality a snížení nákladů
- Zabezpečení řádného předání zařízení následující směně
- Účast na předepsaných školení a rozšiřování znalostí

Požadavky

- SŠ ukončena maturitou podmínkou – technický směr výhodou
- Praxe v oblasti testování výrobků výhodou
- Technické myšlení, vztah k technice
- Zájem učit se nové věci, ochota zaškolit se
- Analytické myšlení, smysl pro detail, orientace na kvalitu
- Ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

- Pracovní uplatnění ve stabilní nadnárodní společnosti
- Pozice vhodná i pro absolventy – zaučení zajištěno
- Dobré mzdové ohodnocení dle zkušeností
- Zaměstnanecké výhody
- Stabilní přátelský kolektiv
- Nástup možný ihned

Další informace

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na kristyna.typovska@adecco.com, nebo volejte na tel. 721 260 396.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek