Nabídka práce > Project manager

Project manager

Náplň práce

- Řízení sériových projektů uvnitř závodu a změn probíhajících v sérii
- Organizace pravidelných meetingů k revizi náběhu/průběhu nových projektů, příprava akčních plánů
- Plánování projektu na základě zákaznických dat
- Definování potřebných zdrojů
- Komunikace projektových témat přímo u zákazníka
- Zabezpečování splnění termínů dodávek nakupovaných dílů a předsériových dílů, potřebného nářadí a zařízení
- Koordinace nastavení procesu s technologií a nastavení supply chain s logistikou
- Podpora oddělení technologie/engineeringu
- Zajišťování kvality a termínů dodávek, vzorků a předsériových dílů
- Podpora výroby při náběhu nového projektu

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického zaměření
- Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
- Výhodou: znalost tvorby a udržování FMEA, rámcová znalost výrobních technologií (vstřikování plastů, montážní přípravky, lisovací formy), orientace ve výkresech, znalost principů cenotvorby pro lisováni a montáže a rozpad ceny
- Schopnost aplikace požadavků IATF 16949
- AJ na komunikativní úrovni podmínkou, NJ výhodou
- Znalost práce na PC (MS Office, MS Project)
- Dobré komunikační a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
- Znalost principů projektového řízení a jednotlivých fází projektu, schopnost efektivně koordinovat projektové týmy

Nabízíme

- Zajímavou a zodpovědnou práci v přátelském prostředí
- Atraktivní finanční podmínky
- Osobní a profesní růst, odborné vzdělávání
- 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na ŽP, měsíční bonusy a další zajímavé benefity

Další informace

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete svůj životopis na monika.zahradnikova@adecco.com, nebo volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Anglický jazyk
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek