Nabídka práce > Senior Controller

Senior Controller

Náplň práce

• Příprava ročního budgetu
• Předběžná příprava prognózy (měsíčně)
• OPEX recenze
• CAPEX a agenda fixních aktiv
• Provádění procesů a implementace zlepšení procesů
• Finanční analýza a podpora
• Standardní údržba nákladů
• Měsíční uzávěrka (časové rozlišení, KPI)
• Zodpovědnost za dosažení nákladových cílů a KPI
• Řídí a podílí se na plánování a řízení cyklů včetně rozpočtování, prognózování, měsíčních analýz a interpretace provozních výsledků

Požadavky

• VOŠ/VŠ zaměření ekonomika / controlling
• praxe v oboru 2-3 roky z oblasti financí
• znalost českého účetnictví a manažerského účetnictví
• zkušenosti ve výrobní oblasti (automotive) výhodou
• znalost ERP systémů (SAP)
• pokročilá znalost MS Office (zejména MS Excel)
• výborná komunikace NJ/AJ, zejména znalost odborné terminologie
• samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita, smysl pro týmovou spolupráci
• schopnost pracovat s termíny, pečlivost
• schopnost efektivní komunikace na všech úrovních
• ŘP skup.B

Nabízíme

• stabilní zaměstnání u mezinárodní společnosti, nové moderní pracovní prostředí, nadstandardní mzdové ohodnocení odpovídající vykonávané pozici, zkušenostem a schopnostem
• motivační systém odměňování včetně 13. platu,
• penzijní připojištění
• 5 dní dovolené navíc, pružná pracovní doba

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: NJ/AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň jih